Gratis Glazen Upgrade!

Zoveel meer te zien met de juiste brillenglazen…

Goed zien en blijven zien, om u heen, thuis, op straat, onderweg, op werk en op een scherm is noodzakelijk… daarom hebben wij een leuke aanbieding voor u!

In softwareland heet het een update. Koopt u een auto of vliegticket dan noemen ze het een upgrade. Bij Heunen Opticiens zijn we liever duidelijk en gaan we altijd voor dat beetje extra. Daarom krijgt u van ons gewoon meer bril, voor hetzelfde geld!

Hoe dat werkt?


Stel, u koopt bij ons een montuur met regulier geslepen glazen, dan krijgt u van ons dezelfde bril, maar dan met “digitale wereld glazen”. Deze glazen zijn speciaal ontwikkeld voor kijkcomfort op een smartphone, tablet of computerscherm. Een gratis upgrade t.w.v. € 120,-.*

Stel, u koopt bij ons een montuur met multifocale “freeform” glazen, dan krijgt u van ons dezelfde bril, maar dan met de meest recent ontwikkelde en beste “maatwerk” multifocale glazen. Handig voor thuis, op het werk en onderweg. Een gratis upgrade t.w.v. € 180,-.*

Tot ziens in een van onze winkels!

*Geldig t/m 31 augustus 2022.
Vraag in de winkel naar de voorwaarden.